Fotogalerie oplocení s plotovým dílcem Zenturo

Podívejte se na gabionové ploty s výplní, jednoduché oplocení nebo designové stěny našich zákazníků. Věříme, že vám pomohou při rozhodování, jaký typ plotu si postavíte u vás doma.

A možností je mnohem víc, záleží na vaší fantazii.

Jak naistalovat oplocení neboli gabionový plot Zenturo® nejen svépomocí

Pokud si chcete postavit gabionové oplocení sami nebo pomocí řemeslníka v okolí, máme pro vás jednoduchý návod jak plot realizovat. Ke stavbě plotu nepotřebujete žádné speciální nářadí a měli byste si vystačit s tím co máte běžně v dome.

Gabionové oplocení Zenturo skvěle padne moderním domům

Jako inspiraci pro vás máme další instalaci gabionového oplocení Zenturo Super s menšími oky 10x5 a 5x5 cm, které jsou vhodné na vysypávání menší frakcí kamení. Výška tohoto oplocení je 170 cm, šířka gabionu je 12 cm – tu určuje šířka obdélníkového sloupku, na který...

Kombinujte Zenturo® gabionové oplocení s jinými prvky

Gabionový plot Zenturo® tedy takový, který je vyplněn kamením a je hodně dlouhý může na někoho působit příliš monoliticky. Také pokud je výška dvou metrů kompletně vyplněna vyjde díky množství kamení poměrně draho. Doporučujeme kombinovat gabionový plot s jednoduchými...

Inspirace pro použití oplocení Zenturo

Jestli přemýšlíte o tom jak bude vypadat oplocení vašeho domu, máme pro vás malou inspiraci v podobě použití plotu neboli gabionové zídky Zenturo.

Zašlete nám svoji poptávku

Translate »