Systém oplocení Zenturo® představuje univerzální řešení pro tvorbu moderního oplocení pro váš dům, zahradu nebo firmu.

Systém obsahuje veškeré prvky pro jeho sestavení – plotové dílce, sloupky, branky, úchyty, výplně a další příslušenství.

Zenturo® panelový systém může být použit jako gabionový plot, prvek oplocení k vytvoření soukromí, jako konstrukce pro popínavé rostliny nebo jako dekorativní zahradní gabionová stěna. Unikátní a kompatibilní vzorované výplně Zenturo® dodají vašemu plotu osobitý styl.

Zenturo® klasické je svařovaný plotový dílec, který kombinuje tři velikosti ok pletiva. Zenturo Super má o jeden svislý drát v mezerách více, tudíž jsou jeho oka menší a plot se dá vysypávat menší frakcí kamení nebo jiné výplně. Dvojité střídavé vodorovné dráty se vyznačují vysokou pevností.

Kvalita a odolnost plotů Zenturo

Dvojité střídavé vodorovné dráty se vyznačují vysokou pevností. Plotové dílce jsou vyrobeny z pozinkovaných drátů (min. vrstva pozinku 275 g/m²). Sloupky jsou také oboustranně pozinkovány. Přidání adhezní vrstvy přispívá k perfektní přilnavosti polyesterového nátěru (min. 100 mikronů). Panely Zenturo® jsou vyráběny v barvě – antracitová metalíza BF7016M.

Kontaktní formulář

Translate »