Plotový dílec Zenturo je velice univerzální panel a má různé varianty užití při oplocení domů. Pro inspiraci zde máme uvedenou jeho použitelnost při oplocení domů nebo jako prvků v zahradě.

Gabionová stěna / Gabionová zídka / Gabionové oplocení

Designovou gabionovou stěnu lze jednoduše sestavit upevněním dvou plotových dílců Zenturo nebo Zenturo Super na speciálně vyráběné obdélníkové sloupky pomocí ocelových pavoukových příchytek.

Vzniklí prostor můžeme vyplnit rozmanitou výplní: valouny, dřevem, kůrou, cihlami, kokosovými ořechy apod. Protilehlé plotové dílce se musí zpevnit rozpěrkami – háčky zabraňující „vyboulení“ zídky. Takto naplněnou gabionovou stěnu můžeme použít nejen jako oplocení vaší zahrady, ale může stát samostatně v prostoru, kde bude působit jako zajímavý architektonický prvek a dotvářet tak celkový dojem domu a zahrady okolo něj.

Jednoduché oplocení

Umístěním jednoho plotového dílce Zenturo na kulaté sloupky Bekaclip vytvoříte jednoduché a vzhledné oplocení. Vzniklé oplocení můžeme doplnit plastovými výplněmi takzvanými pixely nebo plastovým pásem. Díky těmto výplním, které zaslepí prostor ok plotového dílce, docílíme většího soukromí a můžeme tak opět dotvořit celkový vzhled domu.

Příjemné zákoutí

Stejně jako u oplocení můžeme pomocí gabionové stěny nebo jednoduchého oplocení se sloupky Bekaclip, vytvořit příjemné zákoutí u domu nebo na zahradě.

Gabionovou stěnu Zenturo může vyplnit různým materiálem dle představ. Jednoduchý plotový dílec zaslepíme buď plastovými výplněmi – pixely nebo plastovým pásem.

Mříž pro popínavé rostliny

Plotový dílec Zenturo je také výbornou oporou pro popínavé rostliny. Může být umístěn do prostoru na sloupky Bekaclip nebo může být uchycen ke zdi pomocí příchytek Panofix.

Můžete použít také obdélníkové sloupky pro případ, že byste si v budoucnu chtěli vytvořit gabionovou stěnu vyplněnou třeba kamením.

Zašlete nám svoji poptávku

Translate »