Obdélníkové sloupky Zenturo pro sestavení gabionového oplocení. Kulaté sloupky Bekaclip pro instalaci jednoduchého oplocení. Materiál je pozinkovaný a dále pak opatřený kvalitní polyesterovou povrchovou úpravou. Po obou stranách sloupků jsou vložky pro šestihranné bezpečnostní šrouby M6.

Obdélníkové sloupy Zenturo

Sloupek Zenturo pro gabion je vyroben z obdélníkového profilu o rozměrech 120 x 40 mm. Síla stěny sloupku je 2 mm. Sloupek je pozinkován zevnitř i vně (275 g/m2 oboustranně) a je opatřen kvalitní polyesterovou povrchovou úpravou (min. 60 mikronů). Po obou stranách sloupků jsou vložky pro šestihranné bezpečnostní šrouby M6. Vyráběn je v barvě antracitové BF7016M. I/V (odolnost): 17,34 cm3

Obdélníkové sloupy Zenturo na podstavci

Na objednávku je možné zakoupit obdélníkové sloupky 120 x 40 mm na podstavci – patce, které lze kotvit na pevný podklad pomocí chemických kotev. Sloupky jsou určeny k sestavení gabionových zídek Zenturo, tam kde podmínky neumožňují vyhloubení a následné vybetonování patek. Dle testů jsou stabilní i při sestavení gabionové zídky o výšce 2 metry. Sloupky se vyrábí pro výšky plotů od 63 – 200 cm. Rozměry podstavce – 200 x 120 x 12 mm.

Sloupky Bekaclip

Sloupky jsou pozinkovány zvenku i zevnitř (min. vrstva pozinku 275 g/m² z obou stran) dle Euro normy 10326. Následně se nanáší adhezní vrstva a nakonec jsou sloupky ošetřeny polyesterovou vrstvou (min. 60 mikronů).

Sloupky Bekaclip lze umístit také na pevné podklady pomocí podstavce.

Rozměr podstavce pro sloupek ⌀ 48 mm je ⌀ 120 mm.

 

Jak Zenturo postavit?

Chcete postavit gabionovou stěnu, jednoduché oplocení nebo zákoutí? Instalace pro všechny uvedené varianty je jednoduchá díky sloupkům a příslušenství, které tvoří celý systém Zenturo.

Informační leták

Produktový leták s detailními informacemi o sloupcích Zenturo.

Translate »